KONST / Litografier / Färglitografi 9233183
*
nr 923 3183
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Färglitografi , Tommy Östmar (1934-2007), 235/500, motivet: 46 x 32
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 10 november 2014
kl 19:20:46
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tommy Östmar
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Läs mer om Tommy Östmar
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tommy östmar
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Tommy Östmar
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Läs mer om Tommy Östmar
nr 923 3183
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Färglitografi , Tommy Östmar (1934-2007), 235/500, motivet: 46 x 32
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 10 november 2014 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tommy Östmar
Tommy Östmar, svensk mÃ¥lare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.Läs mer om Tommy Östmar
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tommy östmar
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27